تبلیغات
/کلیپ بختیاری /شعر بختیاری - کسب درآمد اینترنتی از سایت های کلیکی ایرانی

سایتهای معرفی شده در این صفحه : (صفحه را تا آخر مشاهده کنید)

teobux.com

ebux.ir

Buxfa.com

OXINADS.COM

Buxha.com

***********************************************
لطفا برای مشاهده توضیحات درمورد سایت های بالا, صفحه را تا آخر مشاهده کنید...

*****************************************
teobux.com

توباکس اولین وب سایت ایرانی ای هست که با مجوز وزارت ارشاد در زمینه کسب درآمد اینترنتی برای ایرانی ها تاسیس شد.

این سایت در سایت ساماندهی وزارت ارشاد به ثبت رسیده و دارای هویت رسمی در فضای سایبری جمهور اسلامی هست.

 

اما کلا توباکس چیه؟

در دنیای امروز ما، کسب درآمد به شکل گسترده ای تغییر کرده.

از اونجا که روزانه تعداد افرادی که به اینترنت متصل میشن در حال افزایشه، خیلی از شرکت ها تمایل به تبلیغات شرکت یا محصولات خودشون در اینترنت دارن. در همین راستا، یک سری سایت هایی ایجاد شد که با دریافت پول از شرکت مورد نظر، تبلیغات اونارو در اینترنت منتشر میکنن. این سایت ها با نمایش این تبلیغات برای اعضای خودشون پول زیادی رو از شرکتی که تبلیغ کننده هست میگیرن و قسمتی از این پول رو به اعضای خودشون بخاطر دیدن این تبلیغات ها میدن.متاسفانه این مدل سایت ها بخاطر سیاست های غرب، یا اصلاً کاربرا های ایرانی رو قبول نمیکنن یا اگر هم قبول کنن، پولی رو که شما کسب میکنید رو به حساب های بانکی داخل کشور انتقال نمیدن.


توباکس اولین سایت در کشور هست که به شکل رسمی و قانونی، همین روش کسب و کار رو اینبار مخصوص کاربر های ایرانی ایجاد کرده.
در سایت توباکس، مثل نمونه های خارجی برای اعضا روزانه تعدادی تبلیغ نمایش داده میشه و به هر کدوم از اعضا بخاطر دیدن تبلیغات، تا 15 تومان پول میده.
تنها کاری که باید شما انجام بدید عضویت در توباکس هست، بعد از عضوت میتونید به سرعت شروع به دیدن تبلیغات و کسب درآمد روزانه کنید

ثبت نام

در هنگام ثبت نام قسمتی وجود داره به اسم "معرفی شده توسط:" که داخلش چندتا حروف نوشته
بهتره که این گزینه رو پاک نیکنید یا تغییری ندید تا زیر مجموعه بشید.
هیچ کس از اینکه زیر مجمو عه باشه صرر نمی کنه ... بلکه سودهم می کنه .
*سود می کنه به خاطره اینکه به عنوان زیرمجموعه اجاره ای فروخته نمی شه*
اینو هم بگم که از حساب شما هیچ پولی کسر نمیشه و فقط به منی که زحمت کشیدم وشما رو معرفی کردم از طرف سایت یه پول نا چیزی میگیرم
درصورتی که زیر مجموعه کسی نباشید، به عنوان کاربر آزاد فروخته میشید!


در توباکس هیچ کس بازنده نیست!
توباکس برای ثبت نام از شما هیچ پولی درخواست نمیکنه و ثبت نام کاملا رایگانه.
در واقع دلیلی اصلا وجود نداره که شما نگران ضرر کردن باشی!!!! چون تنها چیزی که توباکس از شما میخواد، نگاه کردن به چندتا تبلیغه! و البته پول زمانی رو هم که صرف کردید رو میده.

اصلاً توباکس پول خودشو از کجا در میاره؟
در جواب این سوال باید گفت که توباکس از شرکت هایی که بهش تبلیغات میدن پول میگیره.
توباکس با دریافت پول، حاضر میشه تبلیغات اون شرکت هارو برای اعضا نشون بده و هرکدوم از اعضا اگر اون تبلیغات رو ببینن، مقداری از اون پول که توباکس گرفته رو بهش میدن.
در واقع این وسط هیچ کس ضرر نمیکنه، توباکس پول گرفتن تبلیغ رو میگیره، اعضا هم پول دیدن تبلیغات رو!

از کجا معلوم توباکس پول مارو بده؟
همینطور که در بالا گفتم، توباکس پول خودشو از تبلیغات ها داره!
توباکس پول زیادی رو بابت هر تبلیغ میگیره و تنها مقداری از اون رو به کاربرها میده.
البته نه فقط توباکس، بلکه تموم سایت های کلیکی ای که در دنیا وجود دارن به این شکل عمل میکنن!!! وگرنه همه ورشکست میشدن که!!!!
همینطور توباکس یک شرکت ثبت شده در وزارت ارشاد هست و مجوز فعالیت رسمی از وزارت ارشاد داره. پس با شرکت ها و سایت های بی هویت خیلی فرق میکنه.

توباکس پول اعضا رو چطور میده؟
توباکس با کلیه ی بانک های عضو سیستم شتاب همکاری داره!
به محض اینکه پول شما یکم زیاد شد میتونید درخواست بدید و توباکس ظرف 72 ساعت کاری پول رو به حسابتون، در هرکدوم از بانک های زیر انتقال میده.
البته این زمان ممکنه 48 ساعت یا حتی کمتر از چند دقیقه باشه! همه چی بستگی به بانکی داره که شما توش حساب دارید

ثبت نام

**************************************************

کسب درآمد از یک سایت جدید ایرانی به آدرس ebux.ir

ebux.ir


در سایت تبلیغاتی درآمدزایی EBux شما میتوانید تنها با کلیک کردن بر روی آگهی های تبلیغ دهندگان و حامیان مالی ما درآمد کسب نمایید.

بر خلاف بسیاری از سایتهای کلیکی دیگر هدف ما نوآوری و برآورده ساختن نیازهای کاربران است زیرا آنها تبلیغ کنندگان سایت ما هستند.

شما به عنوان عضوی از سایت چه به دست خواهید آورد

در آمدی تا 20 تومان برای هر کلیک
در آمدی تا 10 تومان برای هر کلیک زیر مجموعه های شما
دسترسی  سریع  و
راحت به اطلاعات و آمار کلیک ها، درآمدها و ... خودتان و زیرمجموعه هایتان


ثبت نام

دریافت و پرداخت در کمترین زمان ممکن انجام می پذیرد!

**************************************************

کسب درآمد از یک سایت جدید ایرانی به آدرس Buxfa.com


شما کاربران اینترنت، می توانید از طریق عضویت رایگان در باکسفا، فعالیت تجاری خود را آغاز نموده و شروع به کسب درآمد کنید. فعالیت در این سیستم نیازمند هیچ گونه سرمایه ی اولیه ای نمی باشد و شما تنها با صرف زمانی مشخص در روز و مشاهده ی تبلیغات، درآمد به دست می آورید. سیستم ما به گونه ای طراحی شده که با فعالیت مستمر و هدفمند هر کاربر، درآمد او به صورت روزانه افزایش پیدا می کند؛ طوری که با گذشت مدتی نه چندان زیاد، به درآمد ماهیانه ی مستقل و بسیار مناسبی خواهید رسید.


شما در
باکسفا:
- روزانه حداقل 5 تبلیغ برای مشاهده خواهید داشت؛
- به ازای هر تبلیغی که مشاهده می کنید بین 20 تا 250 ریال درآمد کسب می کنید؛
- به ازای هر تبلیغی که زیرمجموعه تان مشاهده می کند بین 10 تا 125 ریال درآمد کسب می کنید؛
- زمانی که درآمدتان حداقل به 20000 ریال رسید، آن را دریافت خواهید کرد


ثبت نام

*********************************************************************

کسب درآمد اینترنتی از سیستم همکاری در فروش و کلیکی  OXINADS.COM
سایت معروف که قبلا کلیکی بود حا امکان جدیدش اینه که شما با قرار دادن تبلیغات این سایت در وبلاگتون میتوانید به ازای کلیکهایی که بازدید کننده ها روی تبلیغات می کنند و یا اگر از آنها خرید کنند پورسانت دریافت کنید 


ثبت نام

**********************************************************************
کسب درآمد از یک سایت جدید ایرانی به آدرس Buxha.com

بنر

در سایت تبلیغاتی درآمدزایی BuxHa شما میتوانید تنها با کلیک کردن بر روی آگهی های تبلیغ دهندگان و حامیان مالی ما درآمد کسب نمایید.

بر خلاف بسیاری از سایتهای کلیکی دیگر هدف ما نوآوری و برآورده ساختن نیازهای کاربران است زیرا آنها تبلیغ کنندگان سایت ما هستند.

هر کاربر هر زمان که بخواهد میتواند یک تبلیغ دهنده باشد و از حسابش به هر میزان تبلیغات نماید، با تلاش فراوان پنل تبلیغ دهندگان و کاربران بیننده تلفیق شده و شما به راحتی میتوانید از سرویس های آگهی دهندگان بهره ببرید.

شما به عنوان عضوی از سایت چه به دست خواهید آورد:

  • درآمدی تا 15 تومان برای هر کلیک.
  • درآمدی تا 10 تومان برای هر کلیک زیرمجموعه های شما.
  • دسترسی سریع و راحت به اطلاعات و آمار کلیک ها، درآمدها و ... خودتان و زیرمجموعه هایتان.

دریافت و پرداخت در کمترین زمان ممکن انجام می پذیرد!


ثبت نام


باکسها یک مرکز تبلیغاتی است که علاقه مند است شما را به صورت رایگان برای کسب درآمد به عضویت درآورد.جایی که شما با کلیک کردن و دیدین تبلیغات کسب درآمد خواهید کرد و جایی که موسسات و نفرات ،ایده ها ، محصولات و خدمات خود را به نمایش می گذارنددر تجارت ما همه یک برنده هستند،شما با استفاده از یک متود ساده و کارآزموده شده می توانید هم درآمد داشته باشید و یا محصولات خود را به نمایش بگذارید. مهمتر از همه اینکه ما با ادغام چندین روش در دنیای بزرگ تبلیغاتی اینترنت این موسسه را بنا کرده ایم و با استفاده از مجهزترین وسایل و امکانات آمده ایم تا جای بحق خود را در این تجارت داشته باشیم پس با خیال راحت به ما به پیوندید ، ما آمده ایم تا با شما رشد کنیم
.

ثبت نام


این تجارت چگونه کار میکند؟

بسیار ساده،تبلیغ کننده گان برای تبلیغ وب سایت/محصول خود مبلغی را می پردازند و شما با دیدن این تبلیغات درآمد خواهید داشت. ما برای اینکه شما درآمد بیشتری داشته باشید یک لینک مخصوص به هر عضو اختصاص خواهیم داد و شما با تبلیغ این لینک در هر وب سایت و یا توسط ایمیل می توانید نفراتی بصورت رایگان برای خود پیدا کنید، ما بابت هر کلیک آن نفرات نیز به شما پرداخت خواهیم کردو یا شما می توانید از تعداد نفرات عضو در مجموعه ما ، نفرات اجاره کنید و بابت هر تبلیغاتی که این نفرات می بینند در حالی که برای خودشان درآمد دارند،برای شما هم درآمد زا خواهند بود.
ثبت نام


منبع متن

**********************************************************************

کسب درآمد اینترنتی از سایت های کلیکی ایرانی::.

کلمات کلیدی : سایتهای کلیکی ایرانی, درآمد اینترنتی درسایت های ایرانی, معرفی سایت های کلیکی ایرانی, کسب درآمد کلیکی در ایران, درامدهای اینترنتی, درآمد اینترنتی, بانک ایرانی, بهترین سایت کسب درآمد با کلیک خودمون در ایران, کسب درامد از سایت های کلیکی ایرانی, کسب درآمد با سایت های کلیکی ایرانی, درامد اینترنتی از سایتهای ایرانی ,درامد اینترنتی, درآمد اینترنتی ,درآمد اینترنتی ,سایت های کلیکی ایرانی, درامد اینترنتی ایرانی,  درامد اینترنتی, كسب درامد اینترنتی ,معرفی تمام سایتهای معتبر کلیکی ایرانی,کسب درامد اینترنتی, درآمد اینترنت ,کسب درآمد کلیکی در ایران ,  درامدهای اینترنتی ,درآمد اینترنتی ,بانک ایرانی, درامد اینترنتی از سایت های ایرانی, درآمد اینترنتی ارشاد ,سایت ایرانی کسب درآمد با قبول حساب بانکی ایران,سایت های کلیکی پر درآمد, درامد اینترنتی ,وبلاگ معرفی تمامی سایت های کلیکی در ایران, سایت های کلیکی ایرانی, کسب درآمد در اینترنت, بهترین سایت های کلیکی ایران, در امد از تبلیغات کلیکی فارسی, اعضای توباکس ,برتری سایت های کلیکی ایرانی,  سایت کسب درآمد کلیکی ایرانی, کسب درامد بادیدن تبلیغات, کسب درآمد ایرانی و قانونی, بهترین درآمد اینترنتی درایران, سایت های درآمد کلیکی ایرانی, بهترین سایت های کسب درامد اینترنتی, کسب آمد کلیکی ,

درامدزایی از اینتزنت , کار در خانه  mمعرفی سایت های کلیکی فارسی,  معرفی سایت های کلیکی,هرکلیک ۱۵ تومان,  هرکلیک ۸۰۰ریال , کسب درامد واقعی وتضمین شده باپرداخت به تمام بانک های ایرانی  ,کسب درامد در خانه ,کسب درامد اینترنتی بدون نیاز به سرمایه گذاری,

درامدزایی از اینتزنت , کار در خانه , معرفی سایت های کلیکی فارسی,  معرفی سایت های کلیکی ,کسب درآمد اینترنتی ازسایت های ایرانی با پرداخت به بانک های ایرانی,

هرکلیک ۱۵ تومان , هرکلیک ۸۰۰ریال  ,کسبدرامد واقعی وتضمین شده باپرداخت به تمام بانک های ایرانی , کسب درامد در خانه کسب درامد اینترنتی بدون نیاز به سرمایه گذاری,


طبقه بندی: کلیپ طنز بختیاری و لری،  آهنگ بختیاری،  عکس بختیاری، 
برچسب ها: سایتهای کلیکی ایرانی، درآمد اینترنتی درسایت های ایرانی، معرفی سایت های کلیکی ایرانی، کسب درآمد کلیکی در ایران، درامدهای اینترنتی، درآمد اینترنتی، بانک ایرانی، بهترین سایت کسب درآمد با کلیک خودمون در ایران، کسب درامد از سایت های کلیکی ایرانی، کسب درآمد با سایت های کلیکی ایرانی، درامد اینترنتی از سایتهای ایرانی، درامد اینترنتی، سایت های کلیکی ایرانی، درامد اینترنتی ایرانی، كسب درامد اینترنتی، معرفی تمام سایتهای معتبر کلیکی ایرانی، کسب درامد اینترنتی، درآمد اینترنت، درامد اینترنتی از سایت های ایرانی، درآمد اینترنتی ارشاد، سایت ایرانی کسب درآمد با قبول حساب بانکی ایران، سایت های کلیکی پر درآمد، وبلاگ معرفی تمامی سایت های کلیکی در ایران، کسب درآمد در اینترنت، بهترین سایت های کلیکی ایران، در امد از تبلیغات کلیکی فارسی، اعضای توباکس، برتری سایت های کلیکی ایرانی، سایت کسب درآمد کلیکی ایرانی، کسب درامد بادیدن تبلیغات، کسب درآمد ایرانی و قانونی، بهترین درآمد اینترنتی درایران، سایت های درآمد کلیکی ایرانی، بهترین سایت های کسب درامد اینترنتی، کسب آمد کلیکی، درامدزایی از اینتزنت، کار در خانه mمعرفی سایت های کلیکی فارسی، معرفی سایت های کلیکی، هرکلیک ۱۵ تومان، هرکلیک ۸۰۰ریال، کسب درامد واقعی وتضمین شده باپرداخت به تمام بانک های ایرانی، کسب درامد در خانه، کسب درامد اینترنتی بدون نیاز به سرمایه گذاری، کار در خانه، معرفی سایت های کلیکی فارسی، کسب درآمد اینترنتی ازسایت های ایرانی با پرداخت به بانک های ایرانی، کسبدرامد واقعی وتضمین شده باپرداخت به تمام بانک های ایرانی، کسب درامد در خانه کسب درامد اینترنتی بدون نیاز به سرمایه گذاری، سایت کلیکی، کسب در آمد کلیکی، کسب درآمد بدون زحمت زیاد،
ارسال توسط mohsen
آخرین مطالب
تبلیغات
آرشیو مطالب
نظر سنجی
کدوم مطلب رو بیشتر دوست دارین که بیشتر بنویسم؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
خبر نامه
برای اطلاع از بروز شدن وبلاگ یا تغییر احتمالی آدرس وبلاگ در خبرنامه عضو بشید

Powered by WebGozar

خرید شارژ

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا